Movies
Ratings
463- Carry OnRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- Caddo LakeRated ★ 4.0
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0- Dark NunsRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 1.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 5.0
Fly Me to the MoonRated ★ 4.0