Movies
Ratings
12
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5