Movies
Ratings
446
My Oni GirlRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Drifting HomeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Hard HitRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The Wolf's CallRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5