Series
Ratings
37- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
- Girls Band CryRated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 3.0
- Dan Da DanRated ★ 3.0
- Family PlanRated ★ 1.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
86Rated ★ 2.5- Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 2.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0- Gannibal Season 2Rated ★ 1.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5- Sakamoto DaysRated ★ 1.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
From the New WorldRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.0