Series
Ratings
36- HirayasumiRated ★ 5.0
- Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 5.0
- Angel FlightRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0- FenceRated ★ 4.0
0.5 no OtokoRated ★ 5.0
PerformerRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 2.5
Passion for PunchlinesRated ★ 5.0
DearestRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 3.5
Love RainRated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0
저, 운명의 사람입니다Rated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5