Titles you rated
- The Accountant 2Rated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Nobody 2Rated ★ 3.0
- It’s Okay!Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- Heads of StateRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
TrapRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
WarfareRated ★ 4.0
NovocaineRated ★ 2.5