Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Me, Myself & IreneRated ★ 2.5- Dark NunsRated ★ 1.5
Big FishRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
AirRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Road HouseRated ★ 2.5