Series
Ratings
79
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0- Seoul Pyongyang: A Tale of Two CitiesRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5