Series
Ratings
11
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
みんな!エスパーだよ!Rated ★ 3.0
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0