Series
Ratings
50
Breaking BadRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 2.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 2.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High SP 2Rated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Z NationRated ★ 5.0