Movies
Ratings
243
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.5
MotherRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 2.5
Ghost in the Shell Arise: Border 2 - Ghost WhispersRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.0
Batman & RobinRated ★ 2.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.5
Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
D-WarRated ★ 2.0
AliensRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0