Series
Ratings
349- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- The SympathizerRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0