Movies
Ratings
492
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 3.0
SpeciesRated ★ 3.0
Rainbow SongRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0- Fat GirlRated ★ 2.5