Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0- Master KIMsRated ★ 0.5
A Hard Day's NightRated ★ 2.5
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 2.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
Hitchcock/TruffautRated ★ 3.5
The Teacher's DiaryRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0