Movies
Ratings
1168
MidsommarRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 2.0
SullyRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0- What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 4.0
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 2.5- RebeccaRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0- 365 DaysRated ★ 1.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5