Series
Ratings
33- CITY THE ANIMATIONRated ★ 3.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5- Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0- Slow TrainRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.0- Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0- One Day OffRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5