Movies
Ratings
212
The ShiningRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.5- PandoraRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 5.0- Whispering CorridorsRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
The RingRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 5.0
Bride of ChuckyRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Seed of ChuckyRated ★ 5.0