Titles you rated
AvalancheRated ★ 4.5
リーガルV~元弁護士・小鳥遊翔子~Rated ★ 4.0
Dr. WhiteRated ★ 2.0
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 3.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5- IburigurashiRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Kanzen ni Tsunda Ichiko wa mo Charisma ni naru Shikanai noRated ★ 3.0
Yoru no Agura: Ane to Ototo to WatashiRated ★ 2.0
Women Document DetectivesRated ★ 3.5
Banshaku no RyuugiRated ★ 2.0
Odd Family 11Rated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Sensei no OtoriyoseRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0