Series
Ratings
56
One Punch ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.0
- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.0
- It's Always Sunny in Philadelphia Season 6Rated ★ 3.5
- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
- It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
The Future DiaryRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.0