Movies
Ratings
499- BargainRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0- The Boys Who Cried WolfRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Proof of InnocenceRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0