Series
Ratings
87- Love NaggersRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5