Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0