Titles you rated
OnceRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0