Series
Ratings
35- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- Dear XRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- BargainRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5