Titles you rated
- Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5