Series
Ratings
101
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5- Cursed One-PieceRated ★ 3.5
신들의 장난Rated ★ 3.5
Seikimatsu Occult AcademyRated ★ 5.0
Black LagoonRated ★ 4.5
The Future DiaryRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.5
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.5
The World is Still BeautifulRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Ixion Saga: Dimensional TransferRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
KyousougigaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0
Neko ZamuraiRated ★ 4.0
Brynhildr in The DarknessRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 4.5
Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.5