Series
Ratings
18
Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 5.0
Eromanga SenseiRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0