Series
Ratings
75- Mask GirlRated ★ 4.5
- Secret InvasionRated ★ 3.0
- Baymax!Rated ★ 4.0
- Street Woman FighterRated ★ 5.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0
- Ms. MarvelRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Montana JonesRated ★ 4.5
My Husband's WomanRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5
Kim Possible Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.5