Movies
Ratings
20
About TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
Take OffRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0