Series
Ratings
131- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
The CravingsRated ★ 3.0- Man in CrisisRated ★ 3.0
Age of HeroesRated ★ 3.0- Swamp Ecology ReportRated ★ 4.0
The Bean Chaff of My LifeRated ★ 2.0
Jang Gil SanRated ★ 2.0- The PeakRated ★ 4.0
- Rules of LoveRated ★ 3.0
Daddy FishRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.0- Country DiariesRated ★ 4.0