Movies
Ratings
79
AssassinationRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0