Movies
Ratings
126
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 0.5
IdentityRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0