Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.0
Sharp ObjectsRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
FireflyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 1.5
Tiger & DragonRated ★ 4.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
1리터의 눈물Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.0