Titles you rated
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Chronicle of a SummerRated ★ 4.5
RipplesRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Emilia PerezRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5- A Tale of WinterRated ★ 4.5