Series
Ratings
27- Lucky LouieRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 3.0

IRISRated ★ 3.5
LostRated ★ 0.5
LostRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 5.0