Movies
Ratings
115
The Guard PostRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 2.5- The Last GodfatherRated ★ 0.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 0.5
The ScamRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0