Series
Ratings
12
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5- Noodle House GirlRated ★ 3.5
Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.0
Project Blue Book Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5