Movies
Ratings
268
The ThroneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Farewell, My QueenRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 2.5
Love On-AirRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Saving FaceRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0