Titles you rated
American HustleRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0