Movies
Ratings
560
1 Litre of TearsRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 1.5
Under SiegeRated ★ 3.5
Last Action HeroRated ★ 4.0
FuryRated ★ 0.5
SickoRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0
Baby's Day OutRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.0
Dirty DancingRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.0