Titles you rated
ChappieRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0