Movies
Ratings
798
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Red TurtleRated ★ 3.0- The WindRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5