Titles you rated
- Badly In LoveRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Yona of the DawnRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Killing EveRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5