Titles you rated
AmélieRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 1.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- All for LoveRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0