Series
Ratings
40- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Melo MovieRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5