Movies
Ratings
264
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5