Series
Ratings
511- Human From TodayRated ★ 2.0
- A Clean Sweep 2025Rated ★ 2.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Dear HongrangRated ★ 2.0
- Last SummerRated ★ 2.5
- Love MeRated ★ 3.5
Why Her?Rated ★ 2.0- GridRated ★ 2.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- CasheroRated ★ 2.5
- As You Stood ByRated ★ 2.5
- S LineRated ★ 2.0
- Study GroupRated ★ 3.0
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 3.0- Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
- ShōgunRated ★ 3.5
- The Murky StreamRated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 2.5
- Shop of the LampRated ★ 3.0