Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5