Titles you rated
- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
HwajungRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0