Movies
Ratings
118- The World of LoveRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- 6 DaysRated ★ 1.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 3.0